W KOŃCU WIELKIE OTWARCIE ! :)

Czekaliśmy na ten dzień z niecierpliwością. 11.11.11 – w tym wyjątkowym dniu, ważnym dla każdego Polaka, zaczynamy naszą wspólną przygodę z patriotyzmem i historią. Czego możecie się spodziewać, odwiedzając blog Surge Polonia? Myślą przewodnią będzie oczywiście patriotyzm.

Znajdziecie tutaj materiały video: wywiady ze znanymi osobami ze świata mediów, kultury, nauki i sportu oraz reportaże z najciekawszych imprez patriotycznych, historycznych i sportowych. Również tutaj możecie liczyć na nowe artykuły odkrywające najciekawsze epizody z polskiej historii.

Na blogu będziemy publikować informacje o nowych produktach oraz artykuły wyjaśniające symbolikę każdego z nich. Wchodząc regularnie na blog będziecie na bieżąco z naszymi nowymi kolekcjami ubrań, nad którymi ciągle pracujemy i które cały czas unowocześniamy.

Naszym celem jest stworzenie w tym miejscu medium promującego patriotyzm w nowoczesny sposób. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane treści były dla Was możliwie najciekawsze i urozmaicone.

Liczymy na Wasze wsparcie, opinie i rady. Piszcie o swoich odczuciach, spostrzeżeniach na temat naszej inicjatywy, bierzcie udział w dyskusjach historycznych. Wszystkie Wasze opinie, głosy zabrane w dyskusji są na wagę złota. Czekamy na Was!

Print Friendly, PDF & Email
  • Udostępnij

  • Pewnie Ci się spodoba:

    O autorze Zobacz wszystkie wpisy autora

    Avatar

    Mateusz Staroń