W KOŃCU WIELKIE OTWARCIE ! :)

Czekaliśmy na ten dzień z niecierpliwością. 11.11.11 – w tym wyjątkowym dniu, ważnym dla każdego Polaka, zaczynamy naszą wspólną przygodę z patriotyzmem i historią. Czego możecie się spodziewać, odwiedzając blog Surge Polonia? Myślą przewodnią będzie oczywiście patriotyzm.

Znajdziecie tutaj materiały video: wywiady ze znanymi osobami ze świata mediów, kultury, nauki i sportu oraz reportaże z najciekawszych imprez patriotycznych, historycznych i sportowych. Również tutaj możecie liczyć na nowe artykuły odkrywające najciekawsze epizody z polskiej historii.

Na blogu będziemy publikować informacje o nowych produktach oraz artykuły wyjaśniające symbolikę każdego z nich. Wchodząc regularnie na blog będziecie na bieżąco z naszymi nowymi kolekcjami ubrań, nad którymi ciągle pracujemy i które cały czas unowocześniamy.

Naszym celem jest stworzenie w tym miejscu medium promującego patriotyzm w nowoczesny sposób. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane treści były dla Was możliwie najciekawsze i urozmaicone.

Liczymy na Wasze wsparcie, opinie i rady. Piszcie o swoich odczuciach, spostrzeżeniach na temat naszej inicjatywy, bierzcie udział w dyskusjach historycznych. Wszystkie Wasze opinie, głosy zabrane w dyskusji są na wagę złota. Czekamy na Was!

Print Friendly, PDF & Email
 • Udostępnij

 • Pewnie Ci się spodoba:

  O autorze Zobacz wszystkie wpisy autora

  Mateusz Staroń

  • Huzar

   Super inicjatywa, popieram w 100% i życzę zawojowania rynku!

  • krzysiek80

   Niefortunne logo Surge ok ale trójząb godło Ukrainy ? Trójząb od razu skojarzyłem z Ukrainą myślę, że nie tylko ja.

   • Z gustami się nie polemizuje – nasze logo jednym może się podobać, drugim nie. Co do drugiej części wypowiedzi: to nie jest godło Ukrainy, ale korona:)

  • Hmt

   Mnie się logo kojarzy z ultra luksusową marką samochodów (nie będę makaroniarzom robił reklamy 😉
   Inicjatywa godna uznania.
   Wiele dobrego Wam życzę.
   Paweł

  • krzepki

   witam
   czy planujecie wypuscic jakiej nowe wzory, bo na razie oferta uboga, a chetnie bym cos kupil
   pozdrawiam

   • Witam! Cały czas poszerzamy i udoskonalamy nasz asortyment. Średnio raz w miesiącu wypuszczamy nowy wzór – zapraszamy do zapisania się do newslettera, obserwowania naszego profilu na FB i oczywiście bloga:) Będziesz na bieżąco z naszą ofertą. Pozdrawiam!