Pomagamy razem ze Szlachetną Paczką!

Surge Polonia nawiązało współpracę ze stowarzyszeniem „Wiosna”, które prowadzi znany w całej Polsce projekt „Szlachetna Paczka” – ogólnopolską akcję charytatywną, pomagającą biednym ludziom w naszym kraju.

Patriotyzm to postawa, która przejawia się w konkretnych czynach. Patriota czuje się odpowiedzialny za innych i za przyszłość swojej Ojczyzny. Szlachetne postępowanie – pomaganie słabszym i potrzebującym to wizytówka każdego patrioty. Wspólny cel działania i podobne wartości połączyły SURGE POLONIA i SZLACHETNĄ PACZKĘ. Chcemy wspólnie razem tworzyć wizję szlachetnej Polski – kraju, w którym bogaci pomagają biednym, a może też odwrotnie.

Zostań bohaterem i pomagaj!

Kamil Stoch i nas skoczkowie wspierają Szlachetną Paczkę. Fot. szlachetnapaczka.pl

Kamil Stoch i nasi skoczkowie wspierają Szlachetną Paczkę. Fot. szlachetnapaczka.pl

SZLACHETNA PACZKA organizowana jest od 2001 roku. Tylko w zeszłym roku konkretna pomoc dotarła do 19 580 rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, a wartość przekazanej przez darczyńców pomocy wyniosła ponad 40 milionów złotych. Celem SZLACHETNEJ PACZKI jest pomaganie potrzebującym w mądry sposób – dając im nie rybę, nie wędkę, lecz mentalność wędkarza. Wolontariusze prowadzą szereg akcji, które pomagają innym na wiele sposobów. Ludzie zaangażowani w SZLACHETNĄ PACZKĘ tworzą jedną, wielką wspólnotę z darczyńcą i potrzebującym, opartą na otwartości, zaufaniu i wzajemnej inspiracji. Akcję wspiera wiele znanych osobistości ze świata showbiznesu, mediów i sportu, m. in. Robert Lewandowski, Kamil Stoch i Agnieszka Radwańska. W akcję zaangażował się również Prezydent Polski Andrzej Duda z małżonką.

Dołącz do tego szlachetnego grona. Zostań bohaterem i pomagaj!

Koszulka Szlachetna Paczka

Specjalnie dla naszego partnera przygotowaliśmy koszulki w wersji dla mężczyzn i kobiet „Szlachetna Paczka„. Od dzisiaj realizujemy zamówienia na koszulki, a zysk z ich sprzedaży przekazujemy na wsparcie działań SZLACHETNEJ PACZKI. Załóż koszulkę i dołącz do drużyny ludzi, którzy żyją w myśl zasady – jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Koszulki znajdziesz w naszym sklepie:

WERSJA DLA KOBIET: https://goo.gl/RQQ85a

WERSJA DLA MĘŻCZYZN: https://goo.gl/CJ5s7G

Koszulka patriotyczna Szlachetna Paczka (CZARNA)

Koszulka patriotyczna „Szlachetna Paczka”.

 

Print Friendly, PDF & Email
  • Udostępnij

  • Pewnie Ci się spodoba:

    O autorze Zobacz wszystkie wpisy autora

    Avatar

    Mateusz Staroń