Otrzymaliśmy medal „Serce Legionu” za wspieranie Honorowych Dawców Krwi!

Od kilku lat wspieramy Honorowych Dawców Krwi. W tym roku spotkał nas wielki zaszczyt – otrzymaliśmy wyróżnienie „Serce Legionu” od Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK Legion za nasze zaangażowanie w propagowaniu krwiodawstwa. Uroczystość wręczenia wyróżnień odbyła się 20 stycznia tr. w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego w Warszawie.

Misją Surge Polonia jest promowanie idei nowoczesnego patriotyzmu, do którego oddawanie krwi jak najbardziej się zalicza. Każda akcja, która na celu ma zbieranie krwi dla ratowania życia innych jest szlachetna, jest czynem patriotycznym. Każdemu dawcy należy się szacunek. Oddana krew to dar dla Ojczyzny, dla naszych rodaków.

Surge Polonia reprezentował Wojciech Setny.

Surge Polonia reprezentował Wojciech Setny (drugi od lewej).

Specjalnie dla krwiodawców przygotowaliśmy dwa dedykowane projekty koszulek – „Serce HDK” oraz „HDK Obieg Krwi”. Część zysku ze sprzedaży koszulek przekazujemy na wsparcie KHD PCK Legion. Dodatkowo pomogliśmy klubowi zrealizować wizję Dekalogu Honorowego Dawcy Krwi, który jest wzorowany na naszym „Dekalogu Patrioty” – przygotowaliśmy w tym celu unikatowy projekt graficzny. Oprócz tego wprowadziliśmy specjalne rabaty na zakup naszej odzieży dla wszystkich krwiodawców – każdy z nich może liczyć na upust w naszym sklepie internetowym w wysokości 20%! Wystarczy przesłać na adres sklep@surgepolonia.pl skan książeczki krwiodawcy

Dekalog Honorowego Dawcy Krwi.

Dekalog Honorowego Dawcy Krwi.

Naszą współpracę z Klubem rozpoczęliśmy pod koniec 2014 r. W grudniu 2016 r. otrzymaliśmy wiadomość od Prezesa Klubu – Pana Roberta Kowalewskiego, że zostaliśmy uhonorowani odznaczeniem „Serce Legionu” za wsparcie jakiego udzielamy Honorowym Dawcom Krwi. „Serce Legionu” jest wręczane instytucjom, firmom i osobom prywatnym, które wspierają ideę honorowego krwiodawstwa. Jak można przeczytać na stronie internetowej Klubu odznaczenie jest „wyrazem największego uznania, podziwu, szacunku oraz podziękowania za Wasz Dar Życia, szlachetną postawę oraz wsparcie w idei Honorowego Krwiodawstwa”.

Uroczystość zgromadziła wielu uczestników.

Uroczystość zgromadziła wielu uczestników.

Sama uroczystość wręczenia odznaczenia odbyła się 20 stycznia w Centrum Konferencyjnym Wojska Polskiego w Warszawie. Inauguracji towarzyszyła wystawa poświęcona polskim weteranom o nazwie: „W boju i w potrzebie krwi własnej nie szczędząc”. Surge Polonia reprezentował Wojciech Setny, który odebrał srebrny medal „Serca Legionu” III stopnia.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wyróżnienie – zobowiązuje ono nas do jeszcze większego zaangażowania na rzecz popularyzacji honorowego krwiodawstwa!

Print Friendly, PDF & Email
  • Udostępnij

  • Pewnie Ci się spodoba:

    O autorze Zobacz wszystkie wpisy autora

    Avatar

    Emilia Miłosz